• Delikli Folyo Baskı

Delikli folyo (One Way Vision)

En uygun fiyatlara özgün çalışmalarımızla kaliteli delikli folyo baskı çözümleri sadece Vizyon Reklamda On binlerce firmaya yıllardır branda baskı hizmeti vermekte olan firmamız herkese en uygun çözümleri sunmaktadır. Profosyonel bir ekiple daimi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.

delikli folyo baskı alanında neredeyse rakip tanımayan Vizyon Reklam sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Hergün büyüyen firmamıza artık Türkiye’nin her yerinden siparişler gelmekte ve en hızlı şekilde siparişler hazırlanıp gönderilmektedir. Ajans fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Delikli folyo (One Way Vision) Nedir?

One Way Vision, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır. One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez.


Bir ürünün tanıtımını yapmak her zaman önemlidir. Çünkü her hangi bir ürünün üretimini yapan firmalar tanıttıkları ürünlerin satışını arttırmak ve tüm insanlar bakımından öğrenilmesini sağlamak istemektedirler. Bu pazarlama açısından çok önemli bir konudur. Reklam firmaları da firmalara yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar içerisine girmişlerdir. İnsanlarda bir farkındalık yaratmak, dikkatlerini bu ürün üzerine çekmek, diğer ürünlerde olmayan özellikleri belirterek ürünün daha çok satılmasını sağlamaktadırlar. Bu farklılığı yaratmak için one way vision (delikli folyo) baskı kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Delikli Folyo Baskı

  • 55,00TLEtiketler: Delikli Folyo Baskı,