Işıksız Harf Tabela

Alikor Ayna Harf Tabela : 

Tabela ve reklamlarınız, duvarlarınız, kolonlarınız bu harfler sayesinde mükemmelliğin ötesine geçecektir. Gold (altın) Silver (gümüş) renklerde 10 mm kalınlığında ayna özeliği taşıyan bu malzeme, sizin logo ve yazı çalışmalarınız kendi şeklinde CNC Router kesim makinelerinde kesilerek şekillendirilir.

İsteye göre Profil karkas kasa üzerine yırtılmaz vinil gerilerek, yada kompozit malzeme üzerine kesimi yapılan alikor malzemeler yapıştırılır.

İster altın ister gümüş olsun seçiminiz müşterileriniz tarafından anında fark edilir. Kurumsal prestijli uzun ömürlü ve 2 yıl garantili bir tabela sistemidir. Güneş yağmur soğuk yada sıcak gibi doğal hava şartlarından etkilenmez. Adı her ne kadar ayna harf olsa da aslında zeminde 8 mm kauçuk malzeme üzeri ayna kadar parlatılmış alüminyum malzemedir. Deforme olması çok zor ve sağlam bir malzemedir. Ucuz ama gösterişli göz alıcı bir tabela yaptırmayı planlıyorsanız alikor ayna harf çok doğru bir tercih olacaktır.

Paslanmaz Krom Harf Tabela?

Bir ortamda üzerinde pahalı bir kürk, yada takılar taşıyan bir hanım efendi gibi, bütün ilgiyi üzerinde toplar. Takıldığı mekanlara, ortamlara zengin ve gösterişli bir hava katar. Adeta mekanınız, müşterilerinize, ben buradayım kaliteli ve güvenilirim diye bağırır. Zaten imalat aşamasında pahalı bir ürün olduğundan, her kes tarafından yapılamadığından, sizin kalıcı ve uzun soluklu bir işletme olduğunuzu müşterilerinize hissettirerek, sizin rakipleriniz arasından sıyrılarak fark edilmenizi sağlar. Kurumunuzun, işletmenizin farkı olduğunu ve kurumsal olduğunuzu müşterilerinize hissettirir.

Paslanmaz Krom Harf; Adından da anlaşılabileceği gibi, paslanmaz. Aslında çelik olan bu materyal bünyesinde %15-25 oranında demir barındırır. Çelik ve demirin karışımında kimyasal olarak ortaya demiroksit çıkar. Krom malzemenin üstünü kaplayan demiroksit, her türlü hava şartında koruyucu bir zırh olur. Paslanmaz Kromdan yapılan tabelalarınız, sizin uzun soluklu ticaret serüveninizde, bir emektar olarak yıllarca size hizmet eder. Paslanmaz, yıpranmaz, solmaz, kırılmaz, eskimez.

Elbette paslanmaz krom kutu harf tabelalarınız uzun yıllar size hizmet ederken, zaman zaman ufak bakımlar ister. Yeni yapılmış gibi parıldamasını istiyorsanız, üzerine yapışan tozların güneşinde etkisi ile matlaşan krom harflere polisaj denilen düşük maliyetli bir bakım yapmalısınız.

Krom harflerin görüntüsünde seçebileceğiniz renk miktarı sınırlıdır. - Gold yani Altın Paslanmaz Krom Harf

- Silver yani Gümüş Paslanmaz Krom Harf

- Bakır Rengi Paslanmaz Krom Harf


SİZE ULAŞMAMIZI İSTERMİSİNİZ?

Alışveriş sepetiniz boş!